Funkcje aplikacji

Przejrzysty i intuicyjny interfejs

Przygotowaliśmy interfejs naszej aplikacji w taki sposób, aby korzystanie z niego było przyjemnym doświadczeniem dla użytkownika. Menu po lewej stronie pozwala nawigować po wszystkich funkcjach aplikacji, a interfejs w stylu flat i odpowiednie rozłożenie elementów jest intuicyjnym rozwiązaniem nawet dla początkujących.

Obsługa wielu pojazdów

Nasz aplikacja wspomaga prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu dla wielu pojazdów. Po dodaniu nowego pojazdu od razu możesz dodawać wpisy do jego ewidencji, wykorzystując przy tym zdefiniowane trasy stałe oraz generować dokumenty kilometrówki

Dokumenty na żądanie

Kilometrowka-online.pl w każdej chwili pozwala Ci na wygenerowanie dokumentu ewidencji przebiegu pojazdu dla każdego z pojazdów i dla każdego miesiąca (w ciągu ostatniego roku). Nie musisz się martwić że nie masz przy sobie książeczki kilometrówki/dokumentu – z naszą aplikacją masz to zawsze przy sobie.

Stałe trasy

Często jeździsz na pewnych trasach, które musisz rejestrować? Wypełnianie tych samych danych za każdym razem to nie najlepsze rozwiązanie… dlatego nasz aplikacja umożliwia zdefiniowane stałych tras. Podajesz dane jeden raz, a następnie kilkoma kliknięciami robisz nowe wpisy w ewidencji. Szybko i prosto.

Personalizacja dokumentów

Lubisz podkreślać swoją firmę? Masz opracowaną strategię marki i wizerunku Twojej firmy? Czy jesteś dumny z logo swojej firmy? Jeśli tak, to w naszej aplikacji poza suchymi danymi możesz dodać logo swojej firmy, które będzie znajdowało się na generowanych dokumentach. Mały szczegół – a wiele znaczy.

Obsługa mobilnych urządzeń

Aplikacja kilometrowka-online.pl została stworzona przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań. Dzięki temu nasza aplikacja bez problemu obsługiwana jest przez urządzenia mobilne – a to oznacza, że kilometrówkę masz cały czas przy sobie!