Czy warto korzystać z aplikacji do prowadzenia kilometrówki online?

Czy warto korzystać z aplikacji do prowadzenia kilometrówki online?

Większość małych przedsiębiorców na początku rozwijania swojej firmy będzie korzystało z własnych pojazdów do prowadzenia działalności gospodarczej, a co za tym idzie – będą chcieli rozliczać w ramach prowadzonej działalności koszty związane z wykorzystaniem pojazdu. Jest to niestety długi i żmudny proces – trzeba spisywać stan liczników, pamiętać kiedy jaką trasę się przejechało i albo na bieżąco rejestrować takie działania po powrocie do biura lub mieć wyjątkową pamięć i spisywać raz na jakiś czas. Jest też inne rozwiązanie – producenci różnego oprogramowania księgowego zazwyczaj umieszczają w nich moduł do prowadzenia kilometrówki – problem w tym, że jest on zazwyczaj dostępny tylko z poziomu komputera.

Aplikacja do prowadzenia kilometrówki – to jest to!

A co gdyby można było w prosty sposób dokonywać wpisów w kilometrówce z poziomu swojego smartfona, siedząc po skończonej jeździe w samochodzie? Ależ tak można – wystarczy do tego odpowiednia aplikacja do której będziemy mieli dostęp na naszym smartfonie. W tym celu polecamy naszą aplikację do prowadzenia kilometrówki online – kilometrowka-online.pl. Można mieć do niej dostęp z każdego miejsca na świecie i każdego urządzenia, które jest w stanie wyświetlić strony internetowe! Łatwe jest w niej dodanie wpisów – wystarczy wskazać skąd dokąd się jechało i liczbę kilometrów (a jeśli trasa jest częsta – zdefiniować ją jako trasę stałą i wypełnić pola dwoma kliknięciami) i to wszystko – aplikacja zapamięta te dane, a pod koniec miesiąca będzie mogła wygenerować dokument, który będzie stanowił ewidencję przebiegu pojazdu dla celów PIT.

Nie trać czasu na przypominanie sobie wykonanych przejazdów czy bieganie prosto z domu do ewidencji przebiegu i wpisywaniu danych z licznika – wykorzystaj intuicyjną i bezpłatną aplikację kilometrowka-online.pl do prowadzenia w sposób szybki i łatwy kilometrówki, niezależnie czy jeździsz samochodem codziennie czy raz na tydzień.

 

 

Przygotowujesz się do egzaminu zawodowego?

Jeśli tak, to zapewne szukasz dobrego źródła egzaminów zawodowych z poprzednich lat – z przyjemnością możemy Ci polecić stronę https://egzaminyzawodowe.net – największa baza egzaminów zawodowych z Polsce!